head

Įmonės profilis

H2O masažinė sistema turėjo neparastus metus masažo terapijos pramonėje. Mūsų kompanijos ir pramonės augimas buvo išimtinai didelis. 2003 metais mes pradėjome plėtros ir vystymosi procesą Kanadoje ir Jungtinėse Valstijose bei Europoje, kompanija įgavo tvirtą klientų pasitikėjimą. Kai įžengėme į 21-ąjį amžių, H2O masažo sistema didžiuojasi būdama sveikatingumo bendruomenės dalimi.

Mūsų profesionalų komanda siūlo klientams neturinčias lygių paslaugas ir švietimą. H2O masažo sistemoje mes stengiamės pasiekti geriausių rezultatų. Mūsų sąjunga su projektuotojais, inžinieriais ir distributoriais leidžia H2O masažo sistemai pateikti klientams produktus labiausiai prieinamomis kainomis.

Turėkite viziją. Užrašykite ją.

Ar Jūs pasiruošęs pasidalinti 2 bilijonais dolerių su pramone? Norite finansinės nepriklausomybės? Raskite laiko savo dienotvarkėje ir paskambinkite vienam iš mūsų partnerių. Mes galime Jums padėti.

Susisiekite su mumis

Prašau patikrinti ar įrašėte elektronino pašto adresą ir telefono numerį, kad mes galėtume su Jumis susisiekti.

 

Susisiekite

Prašome užpildyti privalomus laukelius.
Aš esu grožio salono savininkas ir esu suinteresuotas įsigyti H2O masažo sistemos lovą  Aš esu sporto klubo savininkas ir esu suinteresuotas įsigyti H2O masažo sistemos lovą  
captcha
Perkrauti
Siųsdami užklausą sutinkate su Mūsų privatumo politika.

H2O masažo sistema

PLC “MEGA”, Islandijos pl. 32 Kaunas 47446

Kauno apskrities specialioji mokykla, Apuolės g.11 Kaunas 48303

Liepojos g. 216 Klaipėda 92330

Tel.: +37064270589   El.paštas: info@h2omassage.lt